TWF4E-600S
In stock
Original price was: د.إ100.00.Current price is: د.إ99.00.
Buy now
Brand:
Product details
Key Specifications:
  • Fan Diameter: 600 mm
  • Voltage: 220V AC
  • Frequency: 50 Hz
  • Power Consumption: 700 W
  • Current: 3.2 A
  • Speed: 1360 RPM
  • Maximum Airflow: 10,040 m³/h
  • Noise Level: 74 dB(A)
  • Operating Temperature Range: -30°C to +60°C